Diğer Hizmetler


Havaalanı  Transfer

Tatiliniz için Kaş veya Kalkan’a gelirken uçak tercih etmeniz halinde kullanabileceğiniz toplam iki adet havaalanı mevcuttur. Bunlar Antalya Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’dır. Havalimanlarından Kaş ve Kalkan’a transfer ile gelmeniz mümkündür. Bu transferler paylaşımlı veya size özel transfer şeklinde olmaktadır. Konu ile ilgili bir talebiniz olması durumunda Villa Kirala ekibi ile temasa geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Villakirala.com üzerinden yapacağınız tatil planınızda villa veya apart konaklamanız boyunca kullanabileceğiz araç kiralama konusunda da yardımcı olmaktayız. Aracınızı ister havaalanında talebiniz doğrultusunda isterseniz Kaş veya Kalkan’da tarafınıza teslim edilir. Tatiliniz boyunca kullanmak için bir Scooter arzu ederseniz (Motor ehliyeti zorunludur) Villa Kirala ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Alışveriş

Villa Kirala üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyon sonrasında arzu eder iseniz tarafımıza ileteceğiniz liste doğrultusunda sizler için alışverişinizi yapabiliyoruz. Bu sayede villanız veya apartınıza geldiğiniz zaman alışveriş zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz. Bu hizmetimiz için küçük bir ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

Temizlik Hizmeti

Villakirala.com üzerinden rezervasyon yaptığınız tüm villa ve apartmanlarımız sizlerin girişi öncesinde titizlik ile temizliği yapılmaktadır. Ayrıca 7 gün ve üzeri olan tüm konaklamalarda haftada bir temizlik ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Bu temizlik esnasında tüm çarşaf ve havlular da değiştirilmektedir. Periyodik temizlik dışında herhangi bir temizlik talebiniz olması durumunda saatlik veya günlük olacak şekilde sizlere elimizden gelen yardımı sağlamaktayız. Bu ek hizmetimiz için fiyatlandırma Villa veya Apartın büyüklüğü ve oda sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Konu ile ilgili Villa Kirala ekip arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.


Bahsi geçen hizmetlerden bazıları anlaşmalı olduğumuz Seyahat Acentaları üzerinden sağlanmakta olup Villa Kirala olarak sadece siz misafirlerimize öneride bulunmaktayız.