Odeme Yontemleri
Villa yada Apart kiralama da villakirala.com  olarak banka  havalesi yada kredi kartı  ile ödeme sistemi kullanmaktayız. Yurt dışındaki müşterilerimiz için  Western Union yöntemi ile de ödeme yapabilirler. villakirala.com üzerinden yapacağınız kredi kartı ile ödemeleriniz de bilgileriniz, tüm kişisel verileriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvenli bir sunucu protokolü aracılığıyla işlenmekte, Kredi Kart bilgileriniz tarafımızca görüntülenmemekte, kaydedilmemekte ödemeler YAPI KREDİ BANKASI sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile ödeme bölümünde sistemimiz otomatik secure güvenlikli moda geçer ve adres çubuğunun başındaki ikonlar güvenli olduğunu belirtir şekilde yeşil olur.

Kredi kartı ile ödemenin seçildiği rezervasyonlarda, sizlere gelecek mailde bulunan butona tıklayarak ya da sitemizde yardım bölümünde bulunan “Ödeme Sayfası” na gidip onay kodunuzu girerek sizlere özel ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Şunu unutmayınız ki rezervasyon onaylanmasını müteakip 24 saat içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. 24 saat sonunda sistem otomatik olarak  ödemeyi ve rezervasyonu iptal ederek tekrar açık duruma getirir.

Kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için birçok kısıtlama ve şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Sunucumuz ve ağımız yetkisiz girişlere karşı güvenlik kalkanları ile korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır. Dolayısı ile sistemimizde yapacağınız her işlem tamamen güvenli durumdadır. Bilgileriniz Gizlilik Politikasında da belirtildiği gibi sadece firmamızda kayıt altında tutulmakta, villa sahibiniz ve talep halinde güvenlik kuvvetleri haricinde diğer 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Kredi kartı ile ödeme sayfasında, Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz anda kartınızın bağlı olduğu marka görünür ve alt kısımda Taksit seçenekleri belirir. (Taksitli seçenekte üzerine taksit faizi ilave edilmektedir. Tek çekimli ödemelerde ekstra bir faiz ödemezsiniz.)

Ödeme

villakirala.com’a yapacağınız kiralama bedellerini belirtilen banka hesap numaralarımıza Havale yada EFT yöntemi ile de manuel olarak ödeme gönderimi yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden alınan tüm ödemeler şirket hesabımıza  tahsil edilmektedir. Ödemenizi havale yada EFT yolu ile yapacaksanız havale açıklaması bölümüne yapacağınız rezervasyon için size e-posta ile gönderilen Villa kodunu yada rezervasyon Onay Numarasını, ödemeyi farklı bir hesaptan yapıyorsanız rezervasyon sırasında kullanılan ad-soyad bilgilerini eklemeyi unutmayın. Takdir edersiniz ki bu bilgilerin olmadığı durumlarda işlem süresi yavaşlamakta ve rezervasyonun kesinleşmesi uzamaktadır. Lütfen sizlere verilen opsiyon süresinin sonuna kadar ödemenizi gerçekleştiriniz. Süresi bitmiş ödemelerin opsiyonları firmamızdan tekrar onay aldıktan sonra tekrar uzatılabilir.

Türk Lirası hesabımıza yapılacak ödemeler aynı iş günü içerisinde hesaplarımıza geçmekte ve tarafınıza Ödeme Onay Maili gönderilmektedir. Eğer havale işleminizi ileri tarihli valörlü gönderir iseniz valör tarihinden önce hesaplarımızda ödemenizi göremeyeceğimiz için işlem süresi valör tarihinize kadar değişmektedir. Yurt dışı yabancı bankalardan  üzerinden ödemeler de 3-7 iş günü içerisinde hesabımızda görünmektedir.

Ayrıca akşam saat 16:00’dan sonra yapılan ödemeler banka tarafından ertesi gün hesabımıza aktarılacağından aynı gün içerisinden işlem gerçekleşmeyecek, bir sonraki iş gününde ödeme onayı tarafınıza iletilecektir.