1) Villaya/yazlığa giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, villakirala.com’un önüne geçemediği durumlarda villakirala.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2) Villaya/yazlığa ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. her türlü olumsuzluktan villakirala.com  kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3) Bazı villaların inşasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) kiracıyı sağlık yönünden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan villakirala.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4) Tüm Villalarımızda/Yazlıklarımızda konaklayacak olan kiracılara özel araç lazım olacaktır. Kiracının villaya/yazlığa ulaşımı kendi sorumluluğundadır.

5) Kiracı, üçüncü kişilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. villakirala.com, üçüncü şahıslardan kiralanacak veya kiralanmış olan veya transfer veya taksi hizmetine müdahalede bulunmaz. Bu işlemler kiracının kendi sorumluluğundadır.

6) Villa veya yazlık kiralamış olan kiracı, kiralamış olduğu villanın veya yazlığın coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan villakirala.com sorumlu tutulamaz. villakirala.com, villanın/yazlığın konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

7)Kiracının villaya/yazlığa ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğu aracın zarar görmesinden villakirala.com sorumlu tutulamaz.

8) Villayı/yazlığı kiralamış olan kiracının aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, kiracının; otomobil, motor vs. kullanmadaki aksaklıkları ve buna bağlı olarak villaya/yazlığa ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk kiracının kendi sorumluluğundadır. Bu veya buna benzer sorunlardan villakirala.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.